Spolupráca Emirates a Marriottu

Spolupráca Emirates a Marriottu

Iba pár dní dozadu som písal o začiatku spolupráce medzi Le Club a Flying Blue, dnes začal Marriott rozposielať informácie o svojej spolupráci s Emirates.

Pozvánka k spojeniu Emirates Skywards a Marriott Bonvoy

Podobne ako v prípade konkurencie, aj Marriott prepája svoj hotelový program na zbieranie bodov s FFP Emirates Skywards, pričom bude možné za lety s Emirates zbierať body do Marriott Bonvoy a naopak. Je tu ale v porovnaní s Le Club od Accoru menší rozdiel – táto spolupráca prinášala body či míle pre všetkých, v prípade Marriottu a Emirates budú získavať body a míle naviac iba cestovatelia so statusom.

Držitelia statusu Marriott Bonvoy Gold Elite, Platinum Elite, Titanium Elite a Ambassador Elite získajú okrem štandardných míľ ešte dodatočné 3 body za USD za letenku s Emirates.

Okrem toho získajú držitelia statusu Marriott Bonvoy Gold Elite, Platinum Elite, Titanium Elite a Ambassador Elite ďalšie benefity na letiskách pri svojich letoch s Emirates.

Z opačnej strany, držitelia statusov Emirates Skywards Silver, Gold a Platinum získajú dodatočnú 1 Skywards míľu za USD pri pobytoch v sieti Marriott.

Naviac si môžu kartičkári (Silver, Gold a Platinum) užívať ďalšie benefity v hoteloch, predovšetkým late check-out (4PM), prístup k Elite check-inu a Wi-Fi zdarma.

Registrovať sa musíte na webe Your World Rewards od Marriottu a …

Prvý krok prepojenia

…po prihlásení do Marriott Bonvoy účtu vyplniť svoje Emirates Skywards číslo.

Druhý krok prepojenia

Niekoľko desiatok až stoviek míľ či bodov naviac nikdy nie je na zahodenie a keďže sú zdarma, určite doporučím každému zaregistrovať sa.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *