Aktuálne ponuky siete Hyatt

Aktuálne ponuky siete Hyatt

O sieti Hyatt veľmi nepíšem, naposledy som priniesol tento článok. Problémom je limitovaná dostupnosť hotelov, po celom svete ich majú asi 650. V porovnaní s Marriottom (6900), Hiltonom (5400) alebo IHG (5400) je to naozaj malé číslo.

Dnes prinášam prehľad 4 akcií tejto siete.

Prvá – V súčasnosti sa ale postupne rozrastajú, či už priamo stavbou nových hotelov, alebo spoluprácou s inými značkami, pričom i počas pobytov v týchto nových značkách sa dajú World of Hyatt body zbierať alebo využiť.

Novými značkami sú:

  • Destination Hotels
  • Alila
  • Thompson
  • Joie de Vivre
Nové značky siete Hyatt

2000 bodov sa dá získať za jeden pobyt v nejakom hoteli každej z týchto nových značiek, spolu teda až 8000 bodov. Čas je na to až do konca roka 2019. Nie je potrebné sa nikam registrovať, systém dá body automaticky.

V prípade, že by ste stihli všetky 4 značky, dostanete ako bonus jednu noc zdarma (kategória 1-4).

Špecialitou Hyattu je to, že ako pobyt sa počítajú aj noci vymenené za body, stačí teda kúpiť body, spať v hoteli danej značky a 2000 bodov je zarobených.

Druhá – Okrem toho má sieť Hyatt novú mobilnú aplikáciu, konečne sa ňou dajú otvárať dvere na izbách, nie je potrebné ísť si pre kartičku na recepciu, check-in je teda výrazne rýchlejší.

Až do konca septembra 2019 je možné získať 500 bodov za každý pobyt pri rezervácii priamo cez appku.

Nová appka World of Hyatt

Tretia – Ďalšou možnosťou ako získať body je iná akcia s názvom Get Points Back.

Až do 30.11.2019 stačí vymeniť pobyt za body v týchto 14 hoteloch v Európe a Mexiku a získať až 25 % bodov naspäť.

Štvrtá – Poslednou možnosťou ako získať nejaké ďalsie World of Hyatt (WoH) body je akcia na pobyty v nových hoteloch tejto siete, za každý nový hotel je 500 bodov.

Opäť sa netreba registrovať, stačí byť členom WoH a stráviť aspoň 1 noc v nových hoteloch, ktoré sieť Hyatt postavila alebo prevzala v poslednej dobe, spolu ich je 34.

Nové hotely siete Hyatt

Pobyty treba absolvovať do konca septembra, októbra, novembra a decembra 2019 alebo do konca januára 2020, podľa detailov každého hotela.

Zoznam a detaily sú na tomto webe.

Zdroj: IFUK

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *