Pozitívne zmeny v Hilton Honors

Pozitívne zmeny v Hilton Honors

Len pár dní dozadu som písal o tom, že jeden člen programu Hilton Honors môže na seba napísať viacero izieb, ale body dostane maximálne za 2.

Upravené podmienky Hilton Honors

To sa ale mení, ponovom je možné nechať si zapísať na jeden Hilton Honors účet až 4 izby, samozrejme, všetky izby musia byť na jednej faktúre.

A Member may earn Base Points for up to four rooms per stay („Earning Rooms“) if all eligible charges for Earning Rooms are paid on one folio. Base Points will be earned for all eligible folio charges incurred on Earning Rooms. The term „eligible folio charges“ is defined below. Bonus Points issued on Base Points for tier bonuses (20%, 80% or 100%, depending on Member tier) will apply to the total Base Point credit earned for all Earning Rooms. For any other promotional bonuses, including double or triple point promotions, Hilton Honors Marketing Partner Bonus Points and other promotional bonuses (e.g. promotional miles), Bonus Points will be awarded on one room only. For purposes of obtaining tier status, a Member will receive stay and night credit for one room only. For the purposes of receiving Elite Member on-property benefits, a Member will receive these benefits for themselves and one (1) guest only per stay regardless of the number of rooms booked on the same reservation.

Hilton Honors, Accrual of Points, bod 5

Okrem toho sa predlžuje platnosť Hilton Honors bodov z 12 na 15 mesiacov. Stále je možné predĺžiť ich platnosť pobytom, získaním bodov cez tretiu stranu (napríklad požičaním auta), kúpou bodov alebo minutím bodov, skrátka pohybom na účte.

Treťou zmenou je možnosť získania bodov za platby za jedlo a nápoje v reštauráciách alebo baroch v značkách Tru by Hilton, Home2 Suites by Hilton a Homewood Suites by Hilton, kde to doteraz nebolo možné.

Hilton touto zmenou napravil niektoré nelogičnosti vo svojom programe a zlepšil možnosti získania a využívania bodov, dúfam, že to v blízkej budúcnosti niečím nepokazí. Zmeny platia od 9.1.2020.

Zdroj: HfP

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *