Zmena podmienok pre vstup do salónikov s Erste Premium kartou

Zmena podmienok pre vstup do salónikov s Erste Premium kartou

Iba pred niekoľkými dňami som písal o zmene podmienok pre vstup do salónikov s kartami ČSOB. Dnes sa pridala aj Erste, i oni oznámili, že vstupy budú mať zdarma iba držitelia kariet, hostia budú vždy platiť. Zmeny vchádzajú do platnosti od 16.2.2020.

Jako partner společnosti Mastercard Vás musíme informovat o změně týkající se používání letištních salonků Mastercard, včetně toho na pražském letišti (terminál 1). Od 16. února 2020 budete mít jako držitel karty Mastercard World Elite i nadále vstupy do salonku zdarma. Můžete si pozvat své hosty, ti však nově budou mít vstupy zpoplatněny. Pokud budete chtít svým hostům zajistit bezplatné využívání salonku, můžete pro ně využít vstupy v rámci služby LoungeKey.

Podľa nových podmienok teda nie je možné zobrať hosťa zdarma. Zmeny platia vo všetkých salónikoch, teda v Prahe, Bratislave i Viedni. Každý salónik má iné podmienky pre vstup detí s držiteľmi kariet, napríklad v Prahe v Erste Premier Lounge je to najviac 12 rokov, v ostatných nižšie menovaných sú to najviac 3 roky.

Ceny pre hostí sú nasledovné:

  • Praha (MasterCard Lounge) – 450 CZK
  • Viedeň (SKY Lounge) – 23 EUR
  • Bratislava (Caproni Lounge) – 18 EUR

Počet LoungeKey vstupov zostáva nezmenený na hodnote šesť za kalendárny roku, následne sú na všetky vstupy poskytované zľavy vo výške 50 %. Spolu je pre LoungeKey dostupných asi 1100 salónikov po celom svete.

Detaily sú dostupné na tomto linku.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *