Získanie míľ do viacerých programov cez Booking.com

Získanie míľ do viacerých programov cez Booking.com

Napriek tomu, že sa snažím svoje pobyty rezerovať predovšetkým v sieťových hoteloch, nie všetky destinácie ponúkajú takúto možnosť, občas treba využiť i starý známy Booking.com.

Nie je všeobecne známe, že sa cez túto platformu dá dostať i k nejakým míľam, ako príklad uvediem Miles&More, nižšie v článku je prehľad iných programov.

Pre referenciu uvádzam hotel Pavlo Napa Beach Hotel na Cypre pri meste Ayia Napa. Bežná cena je 111 EUR na vybranú noc toto leto.

Cena priamo cez Booking.com

Pri prihlásení sa cez hlavnú stránku portálu Lufthansy a zvolení sekcie Hotel je používateľ presmerovaný na web Booking.com, kde môže pokračovať vo vyhľadávaní. Cena je ale rovnaká a ako bonus sú udelené míle.

Vyhľadanie cez portál Lufthansy

Rovnaký hotel ale pri presmerovaní z webu Lufthansy stojí rovnakých 111 EUR na noc.

Cena po presmerovaní z webu Lufthansa

Štandardná sadzba je 1 M&M míľa za 1 EUR, niekedy sa vyskytnú akcie na vyšší bonus. Podľa podmienok M&M programu sú míle pridané na účet až po 64 a viac dňoch.

Medzi iné letecké programy prepojené s Booking.com patria:

Inou možnosťou je využiť cashback cez rôzne cashback stránky, kde sa výška bonusu často mení, aktuálne to vyzerá nasledovne:

Najjednoduchšie riešenie je využiť cashback, i keď v prípade chýbajúcich niekoľkých desiatok míľ v danom programe môže byť možnosť i výber leteckej spoločnosti.

2 thoughts on “Získanie míľ do viacerých programov cez Booking.com

  1. jfk

    Este tam patri aj BA Executive Club, momentalne 12 Avios za 1 GBP

    1. admin

      Hej, diky moc za info, doplnil som.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *