Pri kúpe programu InterContinental Ambassador jedna noc zdarma naviac

Pri kúpe programu InterContinental Ambassador jedna noc zdarma naviac

Dávno pred rokom a pol som písal o možnosti získať status InterContinental Ambassador priamo jeho zakúpením. V súčasnosti je možné po jeho zakúpení získať jednu dodatočné noc zdarma naviac.

Program InterContinental Ambassador

Medzi bežné benefity patrí:

  • Platinum status v sieti IHG
  • raz ročne zdarma víkendová noc (piatok až nedeľa) v akomkoľvek hoteli značky InterContinental (po zakúpení ďalšej noci za hotovosť), alebo noc v akomkoľvek dni v týždni v hoteloch značiek Kimpton alebo Regent
  • garantovaný upgrade izby
  • check-out o 16:00
  • 20 USD kredit na jedlo/nápoje a aktivity v hoteli

V súčasnosti ale prebieha akcia, počas ktorej je možné získať ešte jednu noc zdarma naviac.

Stačí sa zaregistrovať ododnes až do 31.7.2021 a absolvovať aspoň 1 noc v hoteloch značiek InterContinental, Kimpton alebo Regent do 31.8.2021. Následne je do 3 dní členovi programu zaslaný e-voucher na noc v ktoromkoľvek hoteli siete IHG v hodnote do 40000 bodov. Ten je potrebné uplatniť do 30.11.2021.

Príkladom môže byť rezervácia dvoch nocí na Malte v InterContinentali, pričom tá druhá je zdarma vďaka víkendovému voucheru, ktorý je základnou súčasťou benefitov programu.

1+1 noc v InterContinentali Malta

Pre zapojenie sa do programu InterContinental Ambassador stačí zaplatiť 200 USD alebo 40000 bodov, registrácia je otvorená cez tento link. Vďaka tomu je možné získat platinový status rýchlejšie a hlavne lacnejsie ako počas akcie v rámci minulého článku.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *